Надвірнянщина - ворота Карпат  |

  Сайт працює в тестовому режимі

  |  

   Версія для людей з вадами зору

«Хай завжди майорить синьо-жовтий прапор Української перемоги!» – Іван Гурмак

22.08.2020

Дорогі краяни, шановні українці!

Прийміть щирі вітання з Днем Державного Прапора України!

Синьо-жовтий стяг – це символ тисячолітньої традиції українського державотворення. Під рідним прапором боролися Українські січові стрільці, воїни Армії УНР та ЗУНР, давали відсіч загарбникам українські повстанці 20-х років на Наддніпрянщині, січовики Карпатської України та воїни Української Повстанської Армії. Як у давнину наші предки захищали від загарбників українську землю, так і сьогодні їхні спадкоємці, сучасні захисники неньки-України, жертовно боронять її від московського окупанта.

Сьогодні по особливому гляньмо на наш національний символ скроплений кров’ю поколінь українських Героїв, відчуймо силу рідного синьо-жовтого знамена і хай переповнять нас почуття гідності за здобутки і досягнення, що творилися під рідним прапором, під синім мирним небом на золотій українській землі.

Пам’ятаймо, наш національний прапор завжди був прапором перемоги та свободи нації. Ми несемо червоно-чорний прапор боротьби, щоб вже невдовзі синьо-жовтий стяг Української перемоги майорів у кожній українській оселі.

“Під синьо-жовтим прапором свободи

З’єднаєм весь великий нарід свій….”

З Днем Державного Прапора, Надвірнянщино!

Голова Надвірнянської районної ради            Іван Гурмак

Поширити

Last modified: 23.08.2020