Надвірнянщина - ворота Карпат  |

  Сайт працює в тестовому режимі

  |  

   Версія для людей з вадами зору

Надвірнянщина відзначила 29 річницю незалежності України!

24.08.2020

День незалежності України – це найбільше національне свято. За тисячолітню історію, 29 років тому на карті світу відновила свою незалежність держава – Україна. Незалежність є найціннішим скарбом, найвищим досягненням і найвагомішим надбанням, здобутим поколіннями українців.

Зранку в усіх храмах Надвірнянщини відправились Богослужіння за мир та перемогу, за добру долю та світле майбуття Української держави, за Боже Благословення нашої нації.

Попри карантинні обмежене щодо поширення корона вірусного захворювання COVID-19, все ж урочисті заходи з нагоди відзначення 29-ї річниці Незалежності України відбулись в місті Надвірна на майдані Шевченка за участі представників влади, воїнів російсько-української війни, учасників національно-визвольних змагань, рятувальної служби, колективів підприємств, організацій та установ, громадських організацій та мешканців району.

Заходи розпочались із виконання Державного Гімну України та покладання квітів до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку та стели Героям Небесної Сотні. В хвилині мовчання всі присутні вшанували пам’ять загиблих Героїв України, які ціною власних життів вибороли для нас незалежність.

У своєму зверненні голова районної ради Іван Гурмак наголосив, що століттями українська нація виборювала право на суверенність, бо тільки ми господарі на своїй Богом даній землі і маємо бути гідними наших пращурів, які нам заповідали берегти й любити свій край, особливо в тяжкі хвилини.
«З найщирішими побажаннями вітаю Вас із Днем Незалежності України. Нехай Бог благословить Україну на мирне сонячне небо, додасть сили і наснаги нашим воїнам-патріотам, окриляє український народ на нові звершення в ім’я Соборної Незалежної квітучої України. Кожен українець повинен усвідомити, що він – Незалежність України! Його вільні думки, помисли та прагнення це все частина української незалежності. Вірю, що наша згуртована та сильна нація вільно житиме, сповідуючи власні традиції, розмовляючи рідною мовою, шануючи пам’ять та примножуючи славу Героїв. З Днем народження, Україно! З незалежністю, українці!»» – відзначив голова районної ради Іван Гурмак.

Відзнаки, нагороди та грамоти захисникам України та видатним краянам  вручили голова районної ради Іван Гурмак, народний депутат України Зіновій Андрійович, голова Надвірнянської РДА Володимир Пасько, в.о. міського голови Тарас Пекарський.

Поширити

Last modified: 25.08.2020