Надвірнянщина - ворота Карпат  |

  Сайт працює в тестовому режимі

  |  

   Версія для людей з вадами зору

Вітання Івана Гурмака з Днем фізичної культури та спорту України

13.09.2019

Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту!

Щиро вітаю всіх Вас з Днем фізичної культури та спорту України, яке щорічно відзначають у другу суботу вересня!

За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю.

Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, чимало їх має і Надвірнянський район, і ми пишаємося Вашими, шановні земляки, досягненнями. Дякуємо, що прославляєте рідний край, Україну у всьому світі. Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації. Отож, наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, але найголовніше – створення для цього відповідних умов. Хочу запевнити, що я особисто та депутатський корпус районної ради завжди підтримували і підтримуватимуть розвиток спорту на Надвірнянщині.

Зичу спортсменам високих здобутків та перемог у змаганнях на славу нашого району. Нехай Ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів нашої країни.

В цей святковий день щиро бажаю усім Вам міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, хай посміхається удача та підкорюються нові спортивні висоти в ім’я процвітання України!

З повагою та щирими вітаннями

Голова районної ради Іван Гурмак

Поширити

Last modified: 13.09.2019