Надвірнянщина - ворота Карпат  |

  Сайт працює в тестовому режимі

  |  

   Версія для людей з вадами зору

Надвірнянська ЦРЛ вчергове отримала нове медичне обладнання

11.06.2020

Для потреб КНП «Надвірнянська ЦРЛ» за кошти місцевих бюджетів вчергове придбали нове медичне обладнання, а саме ендоскопічне обладнання: фіброгастродуоденоскоп, гістероскоп, бронхоскоп, відеофіксуючий пристрій для цистоскопа.

Нагадаємо, що за сприяння голови районної ради Івана Гурмака та підтримки депутатського корпусу районної ради з районного бюджету в поточному році виділено 2 млн.гривень для КНП «Надвірнянська ЦРЛ» та 1 млн.гривень для КНП «Надвірнянська дитяча лікарня» на придбання медичного обладнання для забезпечення повноцінного надання якісних медичних послуг вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги. Тож, це дає змогу розширити спектр надання медичних послуг Надвірнянською ЦРЛ максимально до вимог Національної служби здоров’я.

Раніше вже було придбано та передано частину медичного обладнання, тож доукомплектація Надвірнянської ЦРЛ продовжується.

Голова районної ради Іван Гурмак подякував платникам податків Надвірнянщини за те, що завдяки їм вдається вивести медицину в районі на високий рівень. Не залишив і медиків поза увагою, та висловив слова вдячності за їхню працю у боротьбі з пандемією.

Згідно з умовами медичної реформи, заклади медицини вторинної ланки повинні мати якісне медичне обладнання, щоб подати пакет документів на отримання ліцензії на ведення медичної практики у Міністерстві охорони здоров’я. Після отримання дозволів на види медичної діяльності буде укладемо договір на надання послуг із Національною службою здоров’я. Всього пакет послуг складається з 22 пунктів. Якщо на первинній ланці медичні заклади отримують кошти в залежності від конкретної кількості пацієнтів, то лікарні другого рівня матимуть фінансування лише за умови надання певної кількості послуг пацієнтам. Приблизно це виглядатиме так: хворий за направленням сімейного лікаря прийшов на прийом до спеціаліста певного профілю, той оглянув його й назначив лікування. Дані про це передаються до Національної служби здоров’я, яка й компенсує витрати лікарні. Після укладання угоди з Національною службою здоров’я лікарі ЦРЛ прийматимуть хворих безкоштовно лише за направленням сімейного лікаря. У такому разі НСЗ відшкодує кошти за медичні послуги. Якщо такого направлення не буде – лікарі нададуть послугу, проте за її вартість доведеться сплатити з власної кишені, згідно із затвердженими тарифами.

Поширити

Last modified: 15.06.2020