Надвірнянщина - ворота Карпат  |

  Сайт працює в тестовому режимі

  |  

   Версія для людей з вадами зору

Виконавчий апарат

  • АНДРЕЙЧУК Василь Юрійович

    Дата народження: 22.08.1968  
  • Білоган Ігор Михайлович

    Дата народження: 20.02.1962

    Голова постійної комісії районної ради мандатної, з питань депутатської діяльності, захисту прав людини, законності та правопорядку

    Член президії районної ради

    Обраний по територіальному виборчому округу №1 від Івано-Франківської обласної організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”

  • ДМИТРУК Василь Гнатович

    Головний спеціаліст відділу обліку, звітності та соціально-економічного розвитку

    Дата народження: 13.02.1967.

  • ДРИЧАК Степан Миколайович

    Головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення

    Дата народження: 22.10.1957 року.

  • Жигалюк Іван Васильович

    Заступник голови районної ради

    Дата народження: 25.06.1980.

    Член президії районної ради

    Обраний по територіальному виборчому округу №3 від Івано-Франківської обласної територіальної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”

  • Кеніз Олександр Володимирович

    голова районної ради

    Дата народження: 27.03.1968

    Голова районної ради

    Голова президії районної ради

    Обраний як перший кандидат єдиного виборчого списку від Івано-Франківської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ “ПЛАТФОРМА ГРОМАД”

  • КЛИМ’ЮК Богдан Михайлович

    Начальник загального відділу

    Дата народження: 11.10.1959.

  • КОНОВАЛЮК Світлана Миколаївна

    Начальник відділу обліку, звітності та соціально-економічного розвитку

    Дата народження: 19.03.1962.

  • КОЦЬКО Іван Миколайович

    Голова Фонду комунального майна району

    Дата народження: 20.01.1952.

  • Кузюк Роман Богданович

    Радник голови районної ради

    Дата народження: 10.02.1981

    Член постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, взаємодії з громадами, комунальної власності транспорту та регуляторної політики

    Член президії районної ради

    Обраний як перший кандидат єдиного виборчого списку від Івано-Франківської обласної територіальної організації Політичної Партії “ГОЛОС”

  • ОСТАП’ЮК Ганна Михайлівна

    Головний спеціаліст відділу правового забезпечення

    дата народження: 22.08.1965.

  • ПАЛАМАРЧУК Галина Любомирівна

    Завідувач протокольної частини

    Дата народження: 10.07.1991.

  • СЕРЕДЮК Ігор Іванович

    Керуючий справами районної ради

    Дата народження: 29.08.1956 .

    • 2-33-51
  • ТОКАРУК Наталія Ігорівна

    Головний спеціаліст загального відділу

    Дата народження: 17.12.1971.