18 червня рідні, близькі, друзі, військовослужбовці, бойові побратими і посестри, представники влади району і міста та громадськість провели в останню путь медика, волонтерку, добровольця ОДЧ «Карпатська Січ», Жінку – Воїна, яка пережила найзапекліші бої на війні з Російською агресію на сході країни у 2014-2017 рр., бійця легендарної 93 ОМБр «Холодний Яр» надвірнянку Ірину Шевчишин з позивним «Артистка».
![](http://msnad.if.ua/wp-content/uploads/2020/06/DSC_0532.jpg)
![](http://msnad.if.ua/wp-content/uploads/2020/06/DSC_0570.jpg)
![](http://msnad.if.ua/wp-content/uploads/2020/06/DSC_0578-1.jpg)
![](http://msnad.if.ua/wp-content/uploads/2020/06/DSC_0608.jpg)
![](http://msnad.if.ua/wp-content/uploads/2020/06/DSC_0618.jpg)
Вона пройшла пекло війни, а пішла з життя на рідному подвір’ї у Надвірній через нещасний випадок. Прощалися з захисницею України на колінах під жалібні мелодії оркестру. Панахиду відправив отець УГКЦ Юрій Зеленчук. Поховали Ірину Шевчишин на місцевому кладовищі.
![](http://msnad.if.ua/wp-content/uploads/2020/06/DSC_0713.jpg)
![](http://msnad.if.ua/wp-content/uploads/2020/06/DSC_0704.jpg)
Ірина на війні з грудня 2014 року. Спочатку більш, ніж півроку вона була медиком-волонтером у Пісках. Потім 3 роки служила у 93 окремій механізованій бригаді Холодний Яр.
![](http://msnad.if.ua/wp-content/uploads/2020/06/DSC_0666.jpg)
«Вона була чарівною жінкою – щирою, м’якою, доброю, завжди радою допомогти побратимом та друзям. Ми приносимо щирі співчуття її чоловікові, який досі служить у нашій бригаді, її сім’ї, рідним, близьким і всім, хто знав і любив “Артистку”» – згадують бойові побратими.
Герої не вмирають… Подвиги і Слава не поляжуть. Слава Україні! Героям Слава!
За посиланням – матеріал про Ірину, який опублікували перед її звільненням зі Збройних Сил в ОМБр «Холодний Яр» https://bit.ly/30QhiXB
Last modified: 18.06.2020