Представники Надвірнянської Пластової станиці принесли до районної ради благодатний Вифлеємський вогонь та передали його голові районної ради Олександру Кенізу.
Цей вогонь – символ миру, духовного єднання та підтримки. Його передають з рук в руки, щоб поділитись частинкою добра, любові і святкового настрою.
Голова районної ради, приймаючи Благодатний вогонь, подякував та висловив надію, що Вифлеємський вогонь освітить та зігріє душі кожного українця, утверджуючи любов і злагоду у кожному домі, наблизить перемогу та мир в Україні.
![](https://msnad.if.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221227_131642.jpg)
Також Олександр Кеніз від імені депутатського корпусу районної ради вручив подяки волонтерам за активну громадянську позицію, патріотизм, постійну підтримку Збройних Сил України та з нагоди Міжнародного дня волонтера.
![](https://msnad.if.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221227_131149.jpg)
![](https://msnad.if.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221227_131133.jpg)
![](https://msnad.if.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221227_131513.jpg)
Last modified: 27.12.2022