Голова районної ради Олександр Кеніз взяв участь в тематичній виставці, присвяченій Дню першої пластової присяги, що відкрилась в Музеї історії Надвірнянщини. В своєму виступі очільник району привітав пластунів з 111-ю річницею створення Пласту та побажав і надалі докладати зусиль для виховання національно свідомої, фізично і духовно розвиненої молоді.
![](https://msnad.if.ua/wp-content/uploads/2023/04/341337258_260064523041345_31023302856778542281_n.jpg)
Під час заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять пластунів, які віддали своє життя у російсько-українській війні. Таких Героїв, на жаль, уже 30…
![](https://msnad.if.ua/wp-content/uploads/2023/04/341086832_1258191521798369_487221412224969150_n.jpg)
Також Тарасу Олендію, племіннику пластуна-надвірнянця Миколи Костика (1907-1943), був переданий Залізний Пластовий Хрест, нагорода, якою його дядько удостоєний за визначну мужність у боротьбі за Батьківщину.
![](https://msnad.if.ua/wp-content/uploads/2023/04/341060327_244398564703706_3451363418397138793_n.jpg)
Last modified: 13.04.2023