Голова районної ради Олександр Кеніз прийняв участь в урочистому відкритті та освяченні меморіальних дощок Героям України: Сеніву Андрію Руслановичу, Лучину Юрію Васильовичу, Григорашу Михайлу Олеговичу, Олефіру Ігорю Геннадійовичу. Таблиці встановлено на будівлі Надвірнянського ліцею №1 ім. В.Чорновола.
Ці пам’ятні знаки нагадуватимуть про героїзм наших захисників, які виборювали для нас нашу незалежність та мир, щоб наступні покоління пам’ятали, якою ціною досягається перемога.
Вічна пам’ять і слава українським воїнам, які захищали Батьківщину та кожного з нас!
Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.
Слава Україні!
Героям слава!
![](https://msnad.if.ua/wp-content/uploads/2023/06/355308067_688167513135781_381204652271834895_n.jpg)
![](https://msnad.if.ua/wp-content/uploads/2023/06/355460161_688163089802890_8630303143376736024_n.jpg)
![](https://msnad.if.ua/wp-content/uploads/2023/06/355627780_688164316469434_3611773331764691238_n.jpg)
Last modified: 22.06.2023