Голова районної ради Олександр Кеніз спільно з начальником Надвірняської районної військової адміністрації Петром Хмельовським за участю представників Надвірнянського РТЦК та СП, керівництва правоохоронних органів району, голів громад та старост населених пунктів району провели нараду з питань виконання мобілізаційних заходів.
Учасники наради обговорили кроки співпраці між всіма структурами, які сприяють або здійснюють мобілізаційні заходи на території Надвірнянщини.
З метою виконання планів, поставлених державою, районна військова адміністрація посилює свою співпрацю з центром комплектування та соціальної підтримки у напрямку здійснення мобілізаційних заходів.
Також продовжуємо всіляко допомагати нашим захисникам.
Виконати планові мобілізаційні заходи у кожному населеному пункті району – таке завдання було поставлено на засіданні.
Весь світ побачив, що Україна – це не та країна, яка може просто впасти. Свідомі громадяни зараз потрібні війську, щоб давати відсіч агресору, долучайтеся до лав ЗСУ.
Ти потрібен Україні!
![](https://msnad.if.ua/wp-content/uploads/2023/11/404435045_728150252678971_870598303393298083_n.jpg)
![](https://msnad.if.ua/wp-content/uploads/2023/11/404437033_728150402678956_8042512065860798533_n.jpg)
![](https://msnad.if.ua/wp-content/uploads/2023/11/404413085_728150779345585_5427677227367889111_n.jpg)
![](https://msnad.if.ua/wp-content/uploads/2023/11/404911728_728150152678981_5656046686893816392_n.jpg)
Last modified: 21.11.2023