За вірність військовій присязі та самовідданість воїна Івана Дмитрука із селища Битків на позивний «Ворон» нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно.
Нагороду від Президента України отримала мама захисника – Марія Гунда. Відзнаку жінці передав керівник апарату Івано-Франківської ОДА Ярослав Дем’янчук.
19-річний хлопець проживав у селищі Битків. У лави Збройних сил України вступив добровольцем. Служив солдатом-навідником в 109-му батальйоні, 10-ї ОГШБ «Едельвейс».
Воїн загинув у бою поблизу села Богданівка, Бахмутського району, Донецької області у квітні 2023 року.
Світла пам’ять Герою!
![](https://msnad.if.ua/wp-content/uploads/2024/01/420131099_970549858404803_9215200639579116097_n.jpg)
![](https://msnad.if.ua/wp-content/uploads/2024/01/422318798_765776062249723_4914160895214226498_n.jpg)
Last modified: 24.01.2024