Голова районної ради Олександр Кеніз прийняв участь у фізкультурно-спортивних заходах, присвячених 62-річниці Надвірнянського фахового коледжу та дню Олімпійських ігор, що відбулися на стадіоні коледжу.
Серед почесних гостей були присутні: народний депутат України Василь Вірастюк, Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України Євген Боднарук, голова відділення Національного олімпійського комітету в Івано-Франківській області, заслужений тренер України Мирослав Карабін, начальник територіального управління служби судової охорони в Івано-Франківської області Андрій Воробчак, депутат Надвірнянської міської ради Роман Вацик, начальник відділу молоді та спорту Василь Шовгенюк.
Святкування розпочалось з Гімну України та вшанування пам’яті полеглих за незалежність України Героїв.
Під час заходу почесні гості вручили подарунки, грамоти та медалі студентам та їх наставникам.
Опісля студенти привітали з днем коледжу всіх присутніх талановитими виступами.
![](https://msnad.if.ua/wp-content/uploads/2024/05/424661185_794721062763521_497346012416468855_n.jpg)
![](https://msnad.if.ua/wp-content/uploads/2024/05/438109070_883509246934939_7015273916862228318_n.jpg)
![](https://msnad.if.ua/wp-content/uploads/2024/05/444484161_883532796932584_205070072913399119_n.jpg)
![](https://msnad.if.ua/wp-content/uploads/2024/05/441162296_794720802763547_792527253986013019_n.jpg)
![](https://msnad.if.ua/wp-content/uploads/2024/05/424590087_794720859430208_5036754390909588348_n.jpg)
Last modified: 18.05.2024