Надвірнянщина - ворота Карпат  |

  Сайт працює в тестовому режимі

  |  

   Версія для людей з вадами зору

28 червня – День Конституції України

28.06.2024

Шановні мешканці Надвірнянщини !

Прийміть щирі вітання з Днем Конституції України!

Це надзвичайно важливий день для кожного українця. 28 років тому було прийнято головний нормативно-правовий акт держави, який закріплює основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок утворення, принципи організації і діяльності державних органів, права та обов’язки громадян – Конституцію України.

Проголошення Конституції стало важливим етапом українського державотворення, до якого українці йшли довгим кривавим шляхом.

На жаль, і сьогодні ми продовжуємо протистояти спробам ворога стерти нас із лиця землі як націю і як народ. Наші мужні воїни ціною надлюдських зусиль стоять за нашу землю, нашу свободу і незалежність, за права, записані у Конституції.

І кожен з нас на своєму місці робить все можливе і неможливе для захисту держави і її Основного закону – головного оберегу державності й демократії, гаранту соборності України, в якому утверджені головні цінності – людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека.

Нині час відкинути розбрат і об’єднатися у спільній меті здолати ворога. Ми проходимо через важкі випробування та продовжуємо стояти пліч-о-пліч у боротьбі за цивілізаційний вибір України, за розбудову демократичного громадянського суспільства, утвердження й захист нашої ідентичності – Конституції, мови, синьо-жовтого прапора і тризуба, наших кордонів.

Зичимо кожному хай буде міцним здоров’я, твердим дух та непохитною віра у власні сили й свою державу.

З Днем Конституції України!

Віримо в ЗСУ та наближаємо Перемогу!

Все буде Україна!

З повагою
Голова районної ради Олександр Кеніз

Поширити

Last modified: 28.06.2024