Надвірнянщина - ворота Карпат  |

  Сайт працює в тестовому режимі

  |  

   Версія для людей з вадами зору

З Днем Незалежності!

24.08.2022

Сьогодні ми відзначаємо 31-у річницю Незалежності України. У цьому році головне державне свято України проходить під звуки обстрілів та сирен, адже вже шість місяців ми вдень та вночі змушені захищати своє право бути українцями, жити на своїй землі за своїми законами.
Ми ствердилися як нація найперше для себе, та і в очах усього світу. І всім зрозуміло, що ми не готові віддавати свою культуру, традиції, мову, міста, території, людей. А в День Незалежності віра в перемогу стає ще сильнішою, адже ми єдині, і таку націю неможливо знищити.
Сьогодні керівництво району та міста, військові поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку, стели Героїв Небесної Сотні, меморіальної дошки полеглим добровольцям аби вшанувати пам’ять полеглих Героїв та віддати шану живим, які зараз мужньо боронять Україну.
Учасники заходу хвилиною мовчання пом’янули загиблих Героїв України, котрі віддали свої життя за незалежність нашої держави, та помолилися за мир в Україні.
У Надвірнянській громаді загинуло 13 військовослужбовців, вшановуючи їхню пам’ять надвірнянці розгорнули виставку світлин мужніх воїнів, які загинули в боротьбі за Незалежність України.
В цей день бажаємо всім українцям, аби якнайшвидше здійснилася наша спільна мрія – Перемога над окупантом, а синьо–жовті прапори замайоріли на всій нашій території в межах міжнародно визнаних кордонів!
З Днем Незалежності! Слава Україні!

Поширити

Last modified: 24.08.2022