17 вересня в Україні відзначають День рятівника – свято тих, хто цілодобово знаходиться у постійній бойовій готовності до боротьби з незваним лихом та приходить на допомогу в найважчі хвилини.
Кожного дня, а особливо зараз під час повномасштабного вторгнення, рятувальники проявляють героїзм та виконують надзвичайно важливі та небезпечні завдання для збереження життя та безпеки цивільного населення.
Голова районної ради Олександр Кеніз спільно з в.о. голови районної державної адміністрації Лесею Свідрак та Надвірнянським міським головою Зіновієм Андрійовичем привітали рятівників з професійним святом та вручили відзнаки.
Вітаємо Вас з професійним святом. Дякуємо за самовідданість, професіоналізм, вірність обов’язку і постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом.
Бажаємо Вам щастя, здоров’я, добра і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у нашій країні і у ваших родинах !
Слава Україні!
Героям Слава!
![](https://msnad.if.ua/wp-content/uploads/2023/09/380412013_737499161535949_6459905829805166987_n.jpg)
![](https://msnad.if.ua/wp-content/uploads/2023/09/379394900_737511884868010_165627815715474963_n.jpg)
![](https://msnad.if.ua/wp-content/uploads/2023/09/380378259_737510541534811_7996186657704603714_n.jpg)
![](https://msnad.if.ua/wp-content/uploads/2023/09/380406600_737508484868350_4613324810272501197_n.jpg)
Last modified: 18.09.2023