Голова районної ради Олександр Кеніз спільно з начальником Надвірнянської районної військової адміністрації Петром Хмельовським провів нараду з головами територіальних громад району. Одним з основних питань, які розглядались на нараді, є проведення мобілізаційного процесу на території Надвірнянського району – оповіщення і своєчасного прибуття військовозобов’язаних та безумовного виконання територіальними громадами законодавства про оборонну, мобілізаційну підготовку та мобілізацію.Також йшла мова про проведення перевірки фактичного місця проживання або перебування ВПО.
![](https://msnad.if.ua/wp-content/uploads/2024/01/420019658_761338462693483_575186345662517591_n.jpg)
![](https://msnad.if.ua/wp-content/uploads/2024/01/420128637_761338332693496_4984703452415579904_n.jpg)
Last modified: 22.01.2024