![](http://msnad.if.ua/wp-content/uploads/2019/08/DSC_1011-1024x683.jpg)
Традиційно напередодні Дня знань голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак вручив шкільні портфелики із канцелярським приладдям 26 дітлахам району з категорії дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей з багатодітних сімей.
![](http://msnad.if.ua/wp-content/uploads/2019/08/DSC_0992-1024x683.jpg)
![](http://msnad.if.ua/wp-content/uploads/2019/08/DSC_0988-1-1024x683.jpg)
Іван Гурмак привітав дітлахів з початком їх першого шкільного року та побажав сміливо крокувати країною знань, щоб в майбутньому прославляли свій рідний край та Україну. Батькам та опікунам очільник району побажав терпіння та розуміння у вихованні і навчанні юних українців.
![](http://msnad.if.ua/wp-content/uploads/2019/08/DSC_0991-1024x683.jpg)
Спільно з головою районної ради привітав присутніх перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук.
![](http://msnad.if.ua/wp-content/uploads/2019/08/DSC_0998-1024x683.jpg)
Закупівлю шкільного приладдя було організовано фахівцями служби у справах дітей райдержадміністрації для 26 учнів 1-6 класів, з яких діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, діти позбавлені батьківського піклування та діти-сироти. Портфелики з зошитами, ручками, олівцями, щоденниками, фарбами та іншим необхідним школярам приладдям підбиралися відповідно для хлопчиків та дівчаток.
![](http://msnad.if.ua/wp-content/uploads/2019/08/DSC_1014-1024x683.jpg)
Варто зазначити, що не тільки дітвора дуже зраділа таким подарункам та охоче їх демонструвала, а й батьки дякували за допомогу.
![](http://msnad.if.ua/wp-content/uploads/2019/08/DSC_1022-1024x683.jpg)
Last modified: 27.08.2019